Naprawa niwelatora optycznego

Naprawa niwelatora optycznego
Kod produktu:
ESERWIS015

netto: 260.00 zł
brutto: 319.80 zł
Powiadom znajomego

Naprawa wszystkich podzespołów niwelatora optycznego dowolnej marki.

Cena maksymalna za usługę naprawy obejmuje kompleksową naprawę:
  • śruby ruchu leniwego
  • spodarki
  • śruby ogniskującej
  • okularu
  • obiektywu
  • kompensatora.
Cena za naprawę jest ustalana na podstawie rozległości uszkodzeń po wstępnej darmowej diagnozie, zatem może być niższa. Po wstępnej diagnozie zleceniodawca jest ZAWSZE informowany o cenie usługi. Dodatkowo w cenie naprawy wykonywana jest konserwacja i rektyfikacja niwelatora optycznego. W trakcie konserwacji wszystkie elementy mechaniczne i optyczne są czyszczone i smarowane odpowiednimi rodzajami smarów.

Po naprawie i konserwacji przeprowadzana jest rektyfikacja niwelatora optycznego na precyzyjnym i nowoczesnym stanowisku kolimatorowym firmy LEICA. Kolimator, w przeciwieństwie do terenowej metody korygowania horyzontu krzyża kresek, pozwala na uzyskanie bardzo dokładnego poziomu (na kolimatorze można rektyfikować sprzęty o dokładności nawet 0,2mm na kilometr podwójnej niwelacji). Uprawniony personel naszego serwisu, oprócz korekty horyzontu, skoryguje wskazania górowania libelli pudełkowej oraz wyreguluje śruby spodarki i tęgość leniwki.

Cena nie obejmuje kosztów podzespołów zamiennych.


UWAGA: Aby skorzystać z usługi należy dostarczyć niwelator do serwisu firmy GEOMATIX osobiście lub przesyłką. Do przesyłki prosimy dołączyć wypełnione i podpisane przez upoważnioną osobę zlecenie serwisowe.

Pobierz formularz zlecenia serwisowego

Dodatkowe informacje:
Firma GEOMATIX Sp. z o.o. wprowadziła i stosuje System Zarządzania Jakością ISO9001:2001 w zakresie sprzedaż i serwis instrumentów geodezyjnych oraz narzędzi pomiarowych dla budownictwa. Nr rejestracyjny AC090/887/2425/2009. Organizacja jest certyfikowana od 14.03.2006.

Serwis sprzętu producentów: SOUTH, LASERLINER, ZEISS, LEICA, TOPCON, SOKKIA, NIKON, STANLEY, NEDO, GEOFENNEL, CST/BERGER, FOIF, SETL, ASTOR, THEISS, PZO, BOSCH, TRIMBLE, NIVELSYSTEM, GEOMAX, HILTI, FREIBERG, FPM, WILD, SPECTRA PRECISION

Oprócz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu firm Laserliner oraz South, wykonujemy naprawy i przeglądy niwelatorów optycznych firm:

ZEISS, LEICA, TOPCON, SOKKIA, NIKON, STANLEY, NEDO, GEOFENNEL, CST/BERGER, FOIF, SETL, ASTOR, THEISS, PZO, BOSCH, TRIMBLE, NIVELSYSTEM, GEOMAX, HILTI, FREIBERG, FPM, WILD, SPECTRA PRECISION.


Płatności obsługuje PayU
© Geomatix sp. z o.o. 2014 info@geomatix.com.pl All rights reserved. Sklep internetowy: Shoper.pl